Yasal Uyarı, Hükümler ve Koşullar http://www.muhendisalemi.com ücretsiz bir web sitesidir. Ancak siteye erişim için, aşağıda belirtilen yasal uyarı ve koşullarını tam olarak kabul etmiş olursunuz.

1. HARİCİ BAĞLANTILAR

Web sitesi sahibi, içerikteki köprü metin bağlantılarıyla erişilebilen web siteleri veya dosyalar için sorumluluk kabul etmez çünkü bu bağlantılı sayfaların sorumluluğu bu sitelerin sahipleri tarafından sağlanır. Bu web sitesi, bu web sayfalarında veya dosyalarda gösterilen ürünleri, hizmetleri, içeriği, bilgiyi, verileri, dosyaları veya mevcut herhangi bir biçimi onaylamaz ve bu web sayfalarında veya dosyalarda gösterilen kalite, güvenilirlik veya faydalılık için hiçbir şekilde kontrol veya sorumluluk üstlenmez. Bilgi, içerik ve mevcut web sitelerinin dışındaki bağlantılı siteler, uygun görüldüğü veya mahkemenin veya idari amaçlı talimatın gerektirdiği hallerde yasaları ihlal eden tüm web sitelerine bağlantıları silecektir.

2. SİTE KULLANIMI

Kullanıcı, bu web sitesinin içeriğini ve hizmetlerini yürürlükteki mevzuata, belirtilen Şartlar ve Koşullara ve genel kabul gören ahlak, iyi davranış ve yasalara uygun olarak uygun ve yasal bir şekilde kullanmayı taahhüt eder.

Kullanıcılar aşağıdaki maddelerden kaçınmalıdır;

Web sitesinin ve  veya içeriğinin yasadışı amaçlarla veya etkiyle yetkisiz veya sahte bir şekilde kullanılması.

Alan sahibinin fiziksel veya mantıksal sistemlerine veya harici sağlayıcılara ve diğer kullanıcılara zarar verecek herhangi bir virüs veya fiziksel veya mantıksal sistemin eklenmesi veya yayılması.

Alanın sahibine, harici sağlayıcılara ve diğer kullanıcılara ait verilere erişmeye, bunları kullanmaya ve / veya bunları değiştirmeye çalışmak

Entellektüel veya sınai mülkiyet haklarına yapılan atıfları silmek, gizlemek veya yönlendirmek

İçeriği farklı kanallar vasıtasıyla elde etmeye çalışmak,
3. FİKRİ MÜLKİYET
muhendisalemi.com web sitesinin tasarımı, beraberindeki görüntüler, yapı ve logosuyla ile birlikte muhendisalemi.com sitesinin mülkiyetindedir.
Bu sitede bulunan ya da bu siteye giren tüm materyaller muhendis alemi sitesinin kendi ürünüdür. Fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadırlar ve kamuya açıklanmayan diğer sitelerden derlenmiştir. Bu web sitesinin herhangi bir içeriğinin telif haklarını ihlal ettiği düşünürseniz, telif hakkını ihlal etmememiz için iletisim@muhendisalemi.com e-posta adresimizden haberdar edilmemizi isteriz.